Genel

Online Alışverişte Dikkat Edilmesi Gerekenler

Online Alışveriş

Online ya da bir diğer deyişle internet üzerinden alışveriş, beraberinde birçok soru işaretini de yanında getiriyor.

Ülkemizde son 10 yıldır rövaçta olan online alışveriş, birçok kullanıcı için hala sorunlar oluşturabilmekte. Özellikle karşılıklı güven ilişkisine alışkın olan toplumumuzda kimi zaman insanların haklı olarak dolandırılma şüpheleri olabiliyor.

Firmamızın sadece ismi dahi güven vermeye yeterken, 17 yıllık iş tecrübesi, belirli bir alanda ve yer sahibi olarak hizmet veriyor oluşu, birçok başka ilden bizi tercih edenlerin memnuniyeti, yine birçok kafasında soru işareti olan insanları rahatlatmaya yetiyor.

Beğendiğiniz duşakabinin adını ve ölçülerini isterseniz şuradan ulaşabileceğiniz iletişim sayfamız aracılığıyla,  bizimle bağ kurarak talep edebilirsiniz. Ödemenizi ise ister havale ister Eft yoluyla yapabilirsiniz. Yani piyasa fiyatının altında kaliteli bir duşakabin almanız gayet kolay.

Peki internet üzerinden alışveriş neden daha hesaplı?

Sadece firmamızın değil, birçok firmanın uyguladığı bu politikanın elbette sebepleri var.

Örneğin Malatya ilinden duşakabin almak için araştırma yapıyorsunuz. Şayet Malatya’da bir bayimiz olsaydı, bu bayinin kira, elektrik, çalışan insan vs. gibi masrafları olacaktı ancak bu masrafların olmaması size duşakabinlerimizi neredeyse üretim maliyetine ulaştırmamızı sağlıyor. Yani hem biz hem de sizler gereksiz masraf yapmamış oluyorsunuz.

Uzaktan alışverişin ekonomik açıdan faydaları olduğu gibi, kullanıcılarımızı endişeye sokan durumları da olabiliyor. Bunların en başında da kargo geliyor. Bizden veya sizden kaynaklı olmayan, kargo şirketlerinden kaynaklanan sıkıntılar az da olsa meydana gelebilmektedir. Bu sıkıntıların en büyüğü ise ürünün hasar görmesidir.

Böyle durumlarda kargoyu kesinlikle kabul etmemeniz gerekir. Yani ürünü teslim almadan önce, açıp bakmalı ve herhangi bir yerinden kırık, çatlak, hasar olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Şayet bir hasar varsa kargoyu almamalı ve imzalamamalısınız. Böylelikle, size yeni bir duşakabini herhangi bir ücret talep etmeden gönderebiliriz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir husus da montaj masrafıdır. Firmamızın sadece Ankara’da bir montaj ekibi bulunduğu için diğer illerde duşakabinlerimiz de monte biçimde gelecektir. Yani ya talimatnameyi takip ederek kendiniz montaj yapacaksınız ya da bir duşakabin imalatçısından destek isteyebilirsiniz. Genellikle duşakabinlerin montajı 200-250 TL civarında olmaktadır. Bu fiyatları göz önünde bulundurarak hesaplamanızı yapmanızı öneriyoruz.

Son olarak duşakabin seçiminizi yapmadan önce şu yazılarımıza da göz atmanızı öneriyoruz;

Özelliklerine Göre Duşakabin Çeşitleri

Duşakabinlerde Cam Çeşitleri ve Fiyatları

Duşakabin Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir