Duşakabin

Teknoloji ve Tasarımın Buluşma Noktası: Karolaj Duşakabin

Karolaj Duşakabinler

Günümüzde bir ürünün kullanışlılığı, o ürünü almamız için ana sebepken, ürünün tasarımı ise alabileceğimiz binlerce ürün içerisinden seçme etkisini yaratan bir faktör olarak karşımıza çıkıyor. Bu bağlamda da teknoloji ve tasarımın birlikteliği dünyamızı şekillendiriyor.

Çok değil, bundan 20-30 yıl öncesinde açığa çıkmış birçok ürün hala hayatımıza yön veriyor, ancak artık teknolojik olarak çok daha gelişmiş ve tasarım açısından zenginleşmiş olarak…

Siyah Profilli Karolajlı Kare Duşakabin

Siyah Profilli Karolajlı Kare Duşakabin

Karolaj duşakabin, bahsettiğimiz teknoloji ve tasarım birlikteliğinin son örneklerinden. Duşakabin yaptırmak veya hali hazırda bulunan duşakabinini değiştirmek isteyen kullanıcıların karşısına çıkan onlarca yeni modelden biri.

Mobilya sektöründe kapı, pencere gibi alanlarda görmeye başladığımız Karolaj duşakabinin yeni adresi ise duşakabinler. Yeni bir tasarım olan Karolaj duşakabin sistemleri, genellikle iki duvar arası bölgelere uygulanıyor. Nokta menteşe sisteminin gelişmesiyle oluşan Karolaj duşakabinler, kullanıcılara farklı bir estetik zevki sunuyor.

Firmamızın hazır bir şekilde sunduğu Karolaj duşakabinleri, dileyen müşterilerimiz için farklı boy ve karo seçenekleriyle de üretip, evinizde montajını gerçekleştirebiliyoruz.

 

FARKLI RENK SEÇENEKLERİ

Karolaj duşakabinler genellikle siyah krom kaplama olarak üretilse de kırmızıdan sarıya; oradan da çok tercih edilen beyaz rengine kadar tüm renk seçeneklerini kapsamakta.

Banyonuzda genel olarak kullanılan renklerle bir kombin yapmak istediğinizde, tüm bu farklı renk seçenekleri sizin yanınızda olacak.

Siyah Profilli Karolajlı Camlı Oval Duşakabin

Siyah Profilli Karolajlı Camlı Oval Duşakabin

ÖZGÜN KULP VE MENTEŞE SEÇENEKLERİ

Karolaj duşakabin sistemlerinin en ilgi çekici özelliklerinden biri de, farklı kulp ve menteşe seçeneklerinin bir arada kullanılabiliyor olması. Yani duşakabininizi ister boy menteşeli, ister nokta menteşeli, isterseniz de sürgülü olarak tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz menteşe kapı sistemlerine göre farklı bir kulp seçimini de yine kendiniz yapabilirsiniz.

 

DUŞAKABİNDE SAĞLIK: CAM PANELLER

Polistren (Mika) duşakabinler, uygun fiyat aralıklarında bulunduğu için hala tercih ediliyor olsa da, banyonuzdaki deterjan ve kir artıklarını tutmayıp tamamen hijyenik bir ortam sağlayan cam panel duşakabinler çok daha revaçta. Karolaj duşakabin sistemleri ise cam panellerle uyumlu olarak karşımıza çıkan bir tasarım ürünü; hatta sadece cam panellere uygulanabiliyor.

Elbette farklı kullanıcılar için 4, 6 ve 8 mm kalınlıklarında cam panel seçenekleri de mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir