Duşakabin

Sunshower Duşakabinler

Duşakabin sistemleri

Sunshower duşakabinlerduş alırken bronzlaşmak isteyenler için geliştirilmiş sistemlerdir. Modern yaşam, modern ihtiyaçları da beraberinde getirirken, duşakabinler de bu değişikliğe uyum sağlamış görünüyor.

Güneş ışınının yaratmış olduğu etki gibi, vücuttaki D vitamini oluşumunu arttıran ve vücudun kalsiyum ile fosfor ihtiyacını karşılayan Sunshower ışınının duşakabinle birleştirilmesi, kullanıcılarına pek çok fayda sağlıyor. Örneğin; özellikle menopoz dönemi yaş grubunda bulunan kadınlara, kendilerini zinde hissetmelerine yardımcı olması ve çeşitli vücut ihtiyaçlarını karşılaması sebebi ile (her ne kadar gerçek güneş ışınlarının yerini tutmasa da) sunshower ışınları uzmanlar tarafından öneriliyor.

Sunshower Duşakabin

Sunshower Duşakabin

Avrupa Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış olan Sunshower duşakabinlerbanyo yaparken UV ışınları ile bir araya gelerek cildin istenilen miktarda bronzlaşmasına yardımcı olurken kullanıcıların güzelliğine güzellik katıyor. Kendine has bir tasarımı olan Sunshower duşakabinler, her banyo tipine uygun. Montajı yapıldıktan sonra herhangi bir duş aparatı ile kullanıma da uygun hâle gelen Sunshower duşakabinler, kullanıcıların istediği oran ve zaman ayarında kullanılmaya da müsait. Zamandan tasarruf etmek isteyen ve banyo keyfini bir çeşit güneşlenme keyfine de dönüştürmek isteyen kullanıcılar Sunshower duşakabin modellerini tercih edebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir