Duşakabin

Oval Duşakabinler

Oval Duşakabinler

Oval Duşakabinler

Banyolarda alan kısıtlaması yaşayan kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği kabinlerden olan oval duşakabinler 4, 6 ve 8 mm kalınlığında camlardan üretilirler. 80×80 ve 130×130 ölçü aralıkları bulunan oval duşakabinler; isteğe bağlı olarak parlak veya mat eloksal, beyaz ya da gri profiller kullanılarak üretile bilirler.

Oval küvet üstü duşakabinlerin, polistren (mika) cam, temperli kayar kapılı,  nokta veya boy menteşeli ve üst profilsiz modelleri bulunmaktadır.

Oval Sürgülü Kapılı Duşakabin

Oval Sürgülü Kapılı Duşakabin

Oval duş teknesi üstü duşakabinlerin ise; iki kapılı ve temperli, nokta menteşeli, boy menteşeli veya desenli seçenekleri bulunmaktadır.

Oval duşakabin fiyatları; duş teknesi satın almadığınızda temperli cam duşakabinler; 300 TL ile 450 TL arasında değişirken, polistren duşakabinler; 250 TL ile 350 TL arasında değişim göstermektedir.

Nokta Menteşeli Cm Duşakabin

Nokta Menteşeli Cm Duşakabin

Duşakabin seçiminizde jakuzi, duş teknesi, eloksal krom, parlak krom ve benzer ekstra özelliklerden de faydalanabilmemizin yanı sıra oval duşakabin modellerinin renkli cam ve değişik profil seçenekleri de bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir