Duşakabin

Mekana Özel Duşa Kabin Çözümleri

Mekana Özel Duşa Kabin; Çatı Kesitli Duşakabinler

Tasarım ve mimaride birbirinden farklı alanlar, elbette birbirinden farklı çözüm önerileri isterler. Kullanıcılarımızın birçoğu evlerinin bir duşakabin için yeterince geniş olmadığını düşünür ama birazdan göstereceğimiz örnekler sonrasında, tek odalı bir evde yaşıyorsanız dahi, nasıl duşakabin yaptırabileceğinizi anlayacaksınız.

Çatı Katı İçin Duş Çözümleri

Ölçüye kişiye ve projeye özel duş tasarım ve uygulama hizmetleri sunan firmamız çatı ya da teras katlar, eğimli tavan açılı duvar gibi alanlar için sürgülü cam duşakabin sistemleri konusunda yepyeni çözümleri ile hizmet veriyor. Sizde  duşakabininin uygulamaya elverişsiz kaldığını düşünüyorsanız, en ideal duş çözümlerini gelin birlikte bulalım.

Çatı Kesitli Duşakabin Örneği

Çatı Kesitli Duşakabin Örneği

Beşgen Duş Alanı Çözümleri

Bilindiği üzere, en verimli alan kullanım özelliklerini beşgen sistemler vermektedir. Küçük bir alanda en rahat banyo deneyimi için de beşgen duşakabinlerileri öneriyoruz. Özellikle banyosu küçük olan kullanıcılar için tavsiye ettiğimiz beşgen duşakabinleri, banyo ölçülerinize göre dilediğiniz gibi yaptırabilirsiniz. Üstelik, polistren veya temperli camlı modellerden herhangi birini seçerek, dilediğiniz şıklıkta bir duşakabine de sahip olabilirsiniz.

Beşgen duşakabin Örneği

Beşgen duşakabin Örneği

Özel Bölmeli Cam Banyo Kabini

Yeni nesil inşaat sektörüyle birlikte, odaların ve banyo-tuvalet gibi mekanların da şekillerinde ve alan hacimlerinde değişiklikler meydana geldi. Bu durum kimi zaman eski konutlarda da rastlanılan bir özellikti.

Ankara Duşakabin olarak, farklı banyo tiplerine veya farklı duşakabin isteklerine karşılık verebilmek için özel tasarımlarla da karşınızdayız. Yapmanız gereken tek şey, İletişim sayfamızdan bize ulaşıp, nasıl bir duşakabin istediğinizi aktarmak. Emin olun sizin bile şaşıracağınız güzellikte modellerle karşınıza çıkacağız.

Cam Duşakabin Modeli

Cam Duşakabin Modeli

 Monoblok Duş Teknesi

Aşağıda gördüğünüz şekilde üretilen monoblok duş tekneleri, kabin istemeyen kullanıcılar için üretilmekte olup, uygulaması oldukça kolay çözümlerden biridir.

Tek dikkat edilmesi gereken şey ise, monoblok duş teknesinin uygulanacağı alanın düz bir alan olmasıdır. Aksi taktirde, biriken su tahliye olmakta zorluk çekecek ve tekne içerisinde su birikmesi yaşanacaktır. Üzerinde bir kabin isteyen kullanıcılarımız da aynı sıkıntıyla karşılaşmaktadır, bu sebeple, duş teknesinin uygulanacağı alan düz değilse dahi, düzleştirme çalışmaları yapılmadan sipariş verilmemelidir.

Mono Blok Duş Teknesi Örneği

Mono Blok Duş Teknesi Örneği

Sağlam Duşakabinin Adresi

Eğer siz de, bir duşakabine yaptırdıktan 2 yıl sonra yeniden tamir paraları vermek istemiyor, sağlam ve sizi uzun yıllar masrafa sokmadan götürecek bir duşakabin arıyorsanız doğru adrestesiniz. Fabrika satış fiyatları üzerinden, size piyasadaki en uygun fiyatları sunan sitemiz, aynı zamanda profesyonel sertifikalı kadromuz ve tasarımcılarımız ile hem sorunsuz hem de görsel olarak size en uygun duşakabini sunmak için çalışmaktadır.

En az 10 yıl boyunca hiçbir problem yaşamadan kullanabileceğiniz duşakabin modellerimiz, sadece dayanıklılığıyla değil, kir tutmayan akrilik malzemeleriyle, sararma vb. sıkıntılarla karşılaşmadan rahatça kullanabileceğiniz şekilde üretilmektedir.

Aradığınız duşakabin modeli ister polistren, ister temperli cam isterse de kompakt bir model olsun, aynı şartları her duşakabin ürününde yıllardır sağlayarak başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin her yerinde aranan ve beğenilen firmalar arasına girmenin övüncünü, siz değerli müşterilerimize borçluyuz.

Altın(gold) Profilli Duşakabin

Altın(gold) Profilli Duşakabin

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir