Duşakabin

Kompakt Duşakabinler

Kompakt Duşakabinler

Kompakt kabinler içinde bir çok farlı özelliği bir arada bulunduran sistemlerdir. Kabin içi ışıklandırma, müzik sistemi, kendine ait ısıtma sistemi, dijital kontrol paneli, bel destekli masaj, telefon, havalandırma ve daha bir çok özelliği içinde barındırır. Son derece kullanışlı basit aparatlardan hidromasaj gibi komplike özelliklere kadar geniş bir seçenek aralığı sunar. Kompakt kabinlerin sahip olduğu yelpaze içerisinden seçtiğiniz değişik özellikleri kombine ederek, kendi kullanımınıza ve tarzınıza uygun bir model yaratabilirsiniz. Mesela yalnızca hidromasaj özelliğine sahip, kabinin çeşitli bölgelerinden fışkırtılan basınçlı suyla masaj yapan bir kabine sahip olabilirsiniz. Bunun yanında kapınızın önünü gösteren kamera görüntüsünü izleyebileceğiniz, donanımlı ve ayrıntılı bir kabini de tercih edebilirsiniz. Fiyat olarak pahalı duşa kabin modelleri arasında yer alsa da, sunduğu birinci sınıf banyo deneyimi sayesinde ödediğiniz her kuruşun karşılığı garanti altında!

Kompakt Duşakabin Örneği

Kompakt Duşakabin Örneği

Kompakt duşakabinler bir çok farklı modelde üretilir. Kabini köşede kullanmayı tercih eden kullanıcılar için kare ve oval modeller. Daha geniş bir iç ortam isteyenler için dikdörtgen modeller. Daha orjinal bir kabin talep eden kullanıcılar için ise yuvarlak duşakabin modelleri, kompakt sistemlerde yaygın olarak temin edilmektedir. Standart boyları 150 ila 190 cm arasında değişir, genişliği ise duş teknesinin genişliğine bağlı olarak farklılık gösterir.

 

Kompakt sistemlerde genel olarak sürgülü kapılı modeller tercih edilir. Menteşeli kapılı modeller kompakt sistemlerde daha özel modellerdir, sipariş üzerine üretim yapan firmalarda daha kolay bulunur. Kaliteli ve birinci sınıf ürünler olduğu için pleksi glass modelleri kompakt sistemlerde tercih edilmez. Genellikle kırılmaz, güvenlikli yapısıyla ve kaliteli görünümüyle tempered glass modeller kullanılır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir