Duşakabin

Isıtıcılı Duşakabin Modelleri

Isıtıcılı Duşakabin

Daha önceki yazılarımızda duşakabinlerin giderek artan bir ivme ile desen ve işlevsellik anlamında yeni seçenekler ile kendini geliştirdiğinden bahsetmiş ve bazı duşakabin modellerini irdeleyerek bu durumu açıklamıştık.

Kullanıcıların taleplerini karşılamak için sürekli bir çaba içerisinde bulunan duşakabin sistemlerinde Alman mühendisler, şimdi de bizlere ısıtıcılı(radyatörlü) duşakabin sistemlerini sunuyorlar.  Genelde banyolarımızın kuru kalması için tercih ettiğimiz duşakabinler artık yalnızca bu görevi yerine getirmekle kalmayacak, bunun yanı sıra banyolarımızı ısıtma işlevini de yerine getirecekler.

Isıtıcılı Duşakabin

Duşakabin kullanıcılarının en çok sıkıntı yaşadığı durumlardan biri olan duşakabin camlarının buğulanması problemi, bu duşakabin modelleri sayesinde ortadan kalkıyor.

Isıtıcılı Duşakabin

Isıtıcılı Duşakabin

Duşakabinlerimizin içerisine kamufle olmaya uygun bir incelikte monte edilen rezistanslar yardımı ile ısınan duşakabinlerimiz sayesinde; banyo esnasında ortaya çıkan ısı farkının önü alınıyor ve bu yöntem sayesinde duşakabin camları üzerinde ortaya çıkan buğu da ortadan kalkıyor.

Maalesef Alman mühendislerin üretmiş olduğu bu duşakabin modelleri henüz Türkiye’ye giriş yapmadı. Isıtıcılı duşakabin modellerinin en kısa sürede Türkiye’ye de uğramasını ve banyolarımızı buğudan bizi de ısı farkı sebebiyle üşütmekten kurtarmasını dört gözle ve heyecanla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir