Duşakabin

İki Duvar Arası Duşakabinler

Küvet Üstü iki Duvar Arası Duşakabin

İki Duvar Arası Duşakabinler

Duşakabin sistemleri geliştikçe, banyolarımızın kusurlu bölgelerine de farklı müdahele imkanları gelişti. Bu kusurların en büyüğünü ise, banyolarımızın ortalarında bulunan kolonlar oluşturmaktadır. Neredeyse hiçbir şekilde değerlendiremeyeceğimiz bu kolonları banyolarımızın bir parçası yapmanın vakti artık geldi.

Ayrıca sadece kolon sıkıntısı olanların değil, banyoları dar olanların da imdadına yetişen İki Duvar Arası Duşakabinler, gelişen teknolojik imkanlar sayesinde kullanıcılara farklı seçenekler sunmakta.

Boy Menteşeli Siyah Profilli İki Duvar Arası Duşakabin

Boy Menteşeli Siyah Profilli İki Duvar Arası Duşakabin

Duşakabini yaptırdığınız alanın ölçüsü her ne olursa olsun; Boy MenteşeliNokta Menteşeli veya Sürgülü bir duşakabin yaptırabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz duş teknesi kullanabileceğiniz gibi küvet de kullanabileceğiniz bu alanlarda seramik blok üzerine herhangi bir duş bloğu kullanmadan da kullanabilirsiniz.

Hep dezavantaj olarak görülen iki duvar arası boşlukları duşakabin sistemleriyle birlikte bir boşluğa da dönüştürebilirsiniz. Mesela nokta veya boy menteşeli bir duşakabin yaptırmayı düşünüyorsanız, menteşelerinin doğrudan duvara monte edilmesini isteyebilir böylece profil vb. masraflardan da kurtulabilirsiniz.

İki Duvar Arası Füme Camlı Duşakabin

İki Duvar Arası Füme Camlı Askılı Sistem Duşakabin

Genellikle kare veya dikdörtgen duşakabin sistemlerinin tercih edildiği iki duvar arası duşakabinlerde oval duşakabinler de nadir olarak kullanılmaktadır. Bu tamamen boşluktaki ölçüye ve sizin zevkinize bağlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir