Banyo

İdealinizdeki Banyolara Bu Platform Sayesinde Kavuşacaksınız.

İdealinizdeki Banyo Tasarımları

Türkiye’nin Her Yerine Duşakabin Hizmeti

Banyonuzdan artık sıkıldınız mı? Eski duşakabin sisteminiz sorun çıkarmaya mı başladı? Yeni ve fonksiyonel duşakabin sistemleri mi yaptırmak istiyorsunuz?

Hepsi ve daha fazlası için doğru adrestesiniz.

Üstelik sadece duşakabin de değil; bir banyonun içinde bulunabilecek diğer tüm aksesuarlarla ilgili bilgi almak, banyo tasarımlarıyla ilgili fikir edinmek, geniş ürün skalamız üzerinden dilediğiniz fiyat aralığındaki ürünleri bulabilmek ve bütün bunların hepsini, tek tık üzerinden ayağınıza getirmek istiyorsanız, Türkiye’nin en kapsamlı banyo ve duşakabin sitesi olarak hizmetinizdeyiz.

Menteşeli Duşakabinler

Menteşeli Duşakabinler

Ülkenin her neresinde oturuyorsanız oturun, sürgülü cam duşakabin, küvet üstü duşakabin, kompakt duşakabinduş teknesi üstü duşakabin veya aradığınız duşakabin ve banyoyla ilgili her ne varsa yüzlerce ürün arasından farklı ölçü ve fiyat seçenekleriyle, profesyonel kadromuz aracılığıyla ulaştırıyoruz.

Banyo Perdesi Örneği

Banyo Perdesi Örneği

Sizin Hala Yeni Nesil Bir Duşakabininiz Yok Mu?

90’lı yıllarda kalan perdeli duş alanları veya eski sistem duşakabinler artık günümüz insanının ihtiyacını karşılamamaktadır. Günün stresinden ve kirinden arındığımız bu alanlarda artık hidromasaj özelliğinden, ısıtıcıya; televizyon ve radyo eklentilerinden farklı hijyenik desteklere kadar onlarca farklı özelliğin bulunduğu duşakabin sistemleri aynı zamanda en düşüğünden en zenginine kadar herkesin kesesine hitap edecek şekilde tasarlanıyor.

Hidro Masaj Özellikli Duş Teknesi Üstü Kare Duşakabin

Hidro Masaj Özellikli Duş Teknesi Üstü Kare Duşakabin

Biz ise, Ankara Duşakabin ailesi olarak, anlaşmalı olduğumuz firmalar üzerinden, herkese hitap edebilecek duşakabin sistemlerini ve aksesuarlarını derleyip, içinden aradığınız ürünü rahatlıkla bulabileceğiniz ve fabrika satış fiyatları üzerinden alabileceğiniz bir platform sunuyoruz.

Her Mekana Özel Duşakabin Modelleri

Her Mekana Özel Duşakabin Modelleri

İsmimizin Ankara oluşu sizi yanıltmasın çünkü biz Türkiye’nin her iline yıllardır sorunsuz satış ve teslimat yapıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir