Duşakabin

Güvenli, Dayanıklı, Uzun Ömürlü Duşakabin: Bella Duşakabin Serisi

Tekneli Bella Duşakabin

Merhabalar;

Bugünkü yazımızda sizlerle beraber Bella Duşakabin nedir, avantajları, dezavantajları ve özellikleri, tercih edilmesinin en büyük etkenleri nelerdir bunları inceleyeceğiz.

Bella Duşakabinler

Bella Duşakabinler, duşakabinler arasında en dayanıklı duşakabin çeşidi olmasıyla ünlüdür. Bella duşakabinler iki kapılı ve sağa sola açılır şekilde, mıknatıslı sistemle kapandığında birbirine kitlenen en dayanıklı duşakabinlerdir. Bu duşakabin tipinde menteşe sistemi bulunmaması ile beraber raylı sistemle çalışmaktadır ve rulmanları bulunmaktadır.

Bella Duşakabin

Bella Serisi Duşakabin Örneği

Bütün camları alüminyum profillerle çerçeveye alınmış olan bu duşakabin türünde camın kendi yerinden çıkıp düşme olasılığı diğer duşakabinlere göre çok azdır, neredeyse sıfırdır. Bella Duşakabinler daha öncede bahsettiğimiz üzere sağlamlık konusunda diğer duşakabinlerin çok çok önündelerdir. Özellikle kiracı ya da öğrenci evleri için ideal olan bu duşakabin türü aynı zamanda dar banyolar içinde birebirdir. Bu duşakabinler hor kullanılsa bile Süper Lüks Duşakabin modellerine göre iki kat daha fazla dayanıklı olmakla beraber, çok daha fazla uzun ömre sahiplerdir.  Bununla beraber kendinden tekneli kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda küvet üstü duşakabin olarak da kullanabileceğiniz, güvenli bir duşakabin türüdür. Ayrıca Bella Duşakabin Serisi, en eski duşakabin serilerinden olup, güvenli kullanımından kaynaklı sektörde yerini kaybetmeden günümüze kadar gelmiştir.

Banyoda estetikten çok dayanıklılık arayan kullanıcılar için ideal olan bu duşakabin türü hem 2 mm Polistren Cam hem de 4 mm Temperli Cam ile kullanılabilir. Bu duşakabin sisteminin bir diğer adı da Çıtalı Sistem Duşakabin olarak bilinir. Cam olarak, kumlama cam desenli, renkli, düz, desenli, dekoratif  ve bunun dışında yaklaşık olarak bütün cam çeşitlerini kullanmanıza olanak sağlar. Ayrıca duşakabininizi yaptırırken profil rengini de değiştirebilmeniz bir olanaktır. Duşakabininizi yaptırırken, firmamızdan rica etmeniz taktirde profilleriniz tarafımızca profesyonel olarak boyanır. Özellikle estetik kaygısını gidermek amacıyla siz değerli kullanıcılarımıza Siyah Renk profil kullanmanızı öneririz. Bu tarz profiller banyonuza modern ve şık bir hava katacak, ayrıca Bella Duşakabinin dezavantajı olan estetik eksikliğini gidermenize olanak sağlayacaktır.

Siz değerli kullanıcılarımız adına her zaman en iyi destek ve hizmeti verebilmek adına kurulmuş olan firmamızı dilediğiniz zaman arayıp ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir