Duşakabin

Duşakabin İle Duş Keyfi Anlatılmaz Yaşanır

Duş Keyfi Herkesin İstediği Bir Rahatlama Aracıdır

Günümüzde, her üründe bulunan gerekli veya gereksiz onlarca ürün çeşidi, kullanıcıların da kafasını karıştırmaktadır. Birçok kullanıcı bu ürün çeşitliliğinde yeterli bilgi sahibi olmadığı için, kimi zaman yanlış ürünler alabilmekte veya kendisine daha uygun ürünleri gözden kaçırabilmektedir.

Ankara Duşakabin ailesi olarak sizlere hangi tür duşakabinin nerelerde kullanabileceği ve farklı duşakabin modellerinin genel özellikleriyle ilgili bir derleme yapmaya çalıştık. Umut ediyoruz ki bu makalemizi okuduktan sonra sitemizden hangi duşakabini tercih edeceğini bilen bir kullanıcı olarak çıkarsınız.

Ayrıca özet olarak geçeceğimiz bu duşakabin modelleri hakkında detaylı bilgileri, yine sitemizin Blog sayfası üzerinden rahatlıkla edinebilir, aklınıza takılan soruları da sitemizin iletişim sayfasından yararlanarak herhangi bir ücret ödemeden öğrenebilirsiniz.

 Polistren Duşakabin Modelleri

Duşakabin denildiği zaman aklımızda ilk canlanan modeller arasında bulunan Polistren Duşakabinler, duşakabin sektörünün başlangıcından bu güne dek kullanılan modellerdir.

Polistren adı verilen sıkıştırılmış ve dayanıklı plastik de diyebileceğimiz bu modellerde, genellikle ürün çeşidi fazla bulunmamaktadır. Ancak kolay üretimi ve montajı sayesinde en uygun fiyatlı duşakabin modelidir ve modası yıllardır geçmemektedir.

Uygun fiyatlı olduğu için toptan alımlarda genellikle kullanılan Polistren Duşakabinler, spor salonlarından otellere kadar birçok yerde sıklıkla kullanılmakla birlikte, özellikle hane içlerinde en çok kullanılan duşakabin modellerinden biridir.

Temperli Cam Duşakabin Modelleri

Hepimizin bildiği gibi özellikle son yıllarda, en hijyenik ürünlerden birinin cam olduğu bilgisi oldukça yaygınlaştı. Çıplak ten temasının oldukça fazla olduğu duşakabinlerde de bu ihtiyaç üzerinden cam duşakabinler yapılmaya başlandı ancak camlar yeterince dayanıklı olmadığı için, dirsek vb. darbeler sonucu kırılmalar yaşandı. Bu sorunu giderebilmek için ise Temperli camlar üretildi.

Temperli cam, normal camlardan farklı olarak daha fazla ısı seviyesine tabi tutularak daha fazla dayanıklılık kazanan ve kırılma, çatlama gibi olasılıkların en aza indirgendiği cam çeşididir.

Temperli Cam Duşakabinler ise, camın sağlık ve şıklık fonksiyonlarını kendi içerisinde barındırarak kullanıcılara hijyenik ve rahat bir duş imkanı sunmaktadır.

Banyo Fayans Örneği

Banyo Fayans Örneği

Kompakt Duşakabinler

Teknolojinin her gün biraz daha gelişmesi ve hayatımızın her alanına girmesinin sonucu olarak doğan Kompakt Duşakabinler, duş almak isteyen bir kullanıcıya, duştan çok daha fazlasını sunmak için ısrarcı.

Masaj özellikli bir duşakabin

Masaj özellikli bir duşakabin

Duş alırken radyodan müzik dinleyip, dvd eklentileri sayesinde film izlemenize olanak sağlayan Kompakt Duşakabinlerin özellikleri bunlarla da sınırlı değil. Hidromasaj duş başlıkları sayesinde duş alırken, aynı zamanda vücudunuza su masajı yaptırabilir, ısı eklentileri sayesinde duşakabin sıcaklığınızı istediğiniz gibi ayarlayabilir ve özellikle kış aylarında üşümeden duş alabilirsiniz. Hatta bir Kompakt Duşakabin aracılığıyla, bronzlaşabilirsiniz de.

Farklı Dokunuşlar farklı Banyolar

Farklı Dokunuşlar farklı Banyolar

Özellikleri saymakla bitmeyen Kompakt Duşakabinlerin tek dezavantajı ise, birçok bütçeye göre pahalı olan fiyatları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir