Banyo

Duş Tekneleri

Beyaz Dikdörtgen Duş Teknesi

Banyolarının ferah ve şık görünmesini arzu eden kullanıcılar, duş teknesi tercih ederken açık renkte ve yerden yüksekliği fazla olmayan, sade modelleri tercih etmelidirler.

Duş teknesi modellerinde genellikle karşınıza çıkacak olan ürünler, akrilik ve polimer olanlardır. Her iki duş teknesi modelinin de kendine göre avantajları ve dezavantajları bulunabilmektedir. Örneğin; polimer duş teknelerinin gereğinden fazla ağır olması ve kurulum aşamasında zorluk yaratabilmesi gibi risk ve dezavantajları bulunurken; akrilik duş teknelerinin de kullanım aşamasında yaylanma etkisi yaratması gibi olumsuz bir durumu mevcuttur ancak akrilik duş teknelerinin de uzun bir süre boyunca sararmaya maruz kalmama ve deforme olmama gibi avantajları bulunmaktadır.

Oval Duş Teknesi

Oturma Alanlı Oval Duş Teknesi

Genelde karşınıza çıkacak olan duş teknesi modeli kare olsa da aslında duş teknesi tercih ederken pek çok şekil ve renk seçeneğine sahipsiniz. Arzunuza göre; kare, oval, dikdörtgen ya da köşe olan duş teknesi modellerinden birini tercih edebileceğiniz gibi; satın aldığınız firmadan kendi istediğiniz biçimde duş teknesi dökümü gerçekleştirmesini de talep edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir