Duşakabin

Dikdörtgen Duşakabin Sistemleri

Dikdörtgen Duşakabinler

Hayatımıza yaygın olarak 15 yıl önce girmeye başlayan duşakabinler, ilk zamanlarda mika ve kare olarak üretilmeye başlanmıştı. Ancak sonrasında neredeyse her eve girecek kadar yaygınlaşması, duşakabinde farklı arayışları da beraberinde getirdi. Bu arayışlarla birlikte ilk gelen yenilik dikdörtgen duşakabin sistemleri oldu.

Dikdörtgen duşakabinler, başta tek ölçüde üretilse de sonraları banyoların şekillerine göre farklı biçimlerde de üretilmeye başladı. Özellikle banyolarında yeterli alan olmayan kullanıcılar için biçimlendirme teknikleriyle birlikte banyo kusurlarını da örtecek şekilde evlere özel tasarlanmaya başladı.

Sonrasındaki gelişmelerin tamamına uyum sağlayan dikdörtgen duşakabin sistemleri mika olarak da cam olarak da üretilebilmektedir. Ayrıca görsel zevklerinize veya banyonuzdaki kullanım alanına göre sürgülü olarak yaptırabileceğiniz dikdörtgen duşakabinleri aynı zamanda boy veya nokta menteşeli olarak da yaptırabilirsiniz.

Genellikle 100×80, 110×80, 120×80, 130×90, 140×90 boyutlarında üretilen duşakabinler, evlere göre küsüratlı ölçülerde de üretilebilmektedir. Örneğin banyonuzdaki boşluğu dikdörtgen duşakabin yaptırarak değerlendirmek istiyorsanız 86×135 ölçülerinde de bir duşakabin yaptırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir