Duşakabin

Demonte Duşakabinlerin Kurulumu

Duşakabin alırken, satın aldığınız fiyatı düşüren bazı etmenlerle karşılaşabilirsiniz. Örneğin satın almış olduğunuz duşakabinin montajını kendiniz yapabileceğiniz ürünler olan, demonte duşakabinleri  tercih ederek ödeyeceğiniz fiyatın daha makul olmasına olanak tanıyabilirsiniz.

Demonte Duşakabin

Ancak bazı durumlarda demonte duşakabin almış olan müşteriler montaj safhasında çeşitli sıkıntılar ile karşılaşabilmektedirler. Peki satın almış olduğumuz  duşakabinin montajını nasıl yapmalıyız? Duşakabin kurulumunda dikkat etmemiz gereken öncelikli seçenek, almış olduğumuz duşakabini zarar görmeyecek bir biçimde yere koyarak dikkatli bir biçimde makas ya da bıçak yardımı ile ambalajından çıkarmamızdır.

Duşakabinin montajı esnasında kullanıcıların izlemesi gereken yöntemleri belirten montaj kurulum kitapçığı, satın almış olduğunuz duşakabin paketinin içerisinde bulunmalıdır. Duşakabin montajı esnasında montaj kurulum kitapçığında belirtilmiş olan her madde adım adım ve dikkatle gerçekleştirilmelidir.

Son olarak duşakabin kurulumdan sonra dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise; montajınız bittikten sonra duşakabinin her kısmının su değecek şekilde ıslatılması yardımıyla duşakabininizin su sızdırıp sızdırmadığını kontrol etmenizdir ki, kurulumu doğru bir biçimde gerçekleştirip gerçekleştiremediğinizi en iyi bu yolla  anlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir