Duşakabin

Dar Banyoların Geniş Çözümü: Katlanır Sistem Duşakabinler

Katlanır Kapılı Duşakabin

Duşakabinlerin pratik ve kullanışlı olmaları, kullanıcıların evlerinde tercih etmeleri için en önemli iki etkendir. Ayrıca duşakabinler, banyoda küvet kadar fazla yer kaplamamakla beraber temizlik açısından da avantaj sağlamaktadırlar. Her banyo aynı olmadığı gibi ölçüleri de çokça farklılık göstermektedir. İşte tam bu nedendendir ki duşakabinler çeşitlilik açısından zenginlerdir. Bazı banyolar dar, bazı banyolar geniştir. Geniş banyolar için kullanabileceğimiz duşakabin çeşitleri skalası geniş olmasıyla birlikte dar banyolarda bu skalamız biraz daha kısıtlıdır.

Katlanabilir Kapılı Duşakabin

Katlanabilir Kapılı Duşakabin

Dar alana sahip banyolar için küvetten ziyade duşakabinler oldukça işlevsel ve kullanışlıdır. Bugün bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile beraber bu tipteki banyolar için ise özel tasarlanmış, en fazla alan verimi olan duşakabin çeşitlerinden Katlanır Sistem Duşakabinleri inceleyeceğiz.

Dar banyoların en büyük sorunu bir duşakabin alanı ya da küvet alanının bulunmamasıdır. Bunun da beraberinde getirmiş olduğu, zeminin sürekli ıslak kalması, temizliğin zor olması, çabuk kirlenmeye eğilimli olması gibi gibi sorunlar bulunmaktadır. Bu konuda en çok farklı ve pratik çözüme ihtiyaç duyan banyolar, dar alana sahip banyolardır. Dar banyolarda kullanılan duşakabinler ve özellikle Katlanır Sistem Duşakabinler, banyonuzda alan yaratır, size ferah ve daha rahat bir banyo ortamı yaratır.

Katlamalı Duşakabin Sistemleri tercih edilirken sağ ya da sola kapanacak şekilde önceden belirlenmelidir. Bu duşakabinler kazalar sonucunda yaralanmalara neden olmayacak 4 mm Temperli Cam, parlak Krom profiller, kilitli üst ray ve mıknatıslı kapı fitilleriyle sade bir yapıya bürünmüş ancak bir o kadar da pratikleşmiştir.

Karolajlı Katlanır Kapılı Duşakabin

Karolajlı Katlanır Kapılı Duşakabin

Banyonuzda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz Katlanır Sistem Duşakabinler’in en belirgin özelliği banyonuzda alanı en uygun şekilde değerlendirmesidir. Bu tip duşakabinler, kullanılmadığı zamanlarda, kapısı katlanıp duvara yaklaştırılarak ve banyonuzun hacminden kayıp yaşamadan; kullanılmak istendiğinde katlı olan kapının mıknatıslı köşe noktalarından birleştirilerek standart bir duş ortamı yaratarak banyonuzu kullanmanıza olanak sağlar.

Modern tasarımı ile banyonuzun kalitesini ileriye taşıyacak, işlevselliği ve kullanış kolaylığı ile  Katlanır Sistem Duşakabinlerinin bütün dar banyo sahiplerine kolaylık sağlamasını dileriz.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir