Banyo

2018 Yılının Trend Banyoları

2018 Yılının Trend Banyolarından Bir Örnek

Banyonuz eskimiş ya da yenilemek mi istiyorsunuz? Yeni yılın çözümleriyle banyonuza hak ettiği değeri vermeye ne dersiniz o halde? Banyo yenilemek satmak istediğinizde evinize değer katacak önemli projelerdendir. Fakat ev sahiplerinin ortak problemi, şu anda revaçta olan banyoların ne olduğunu belirlemekte yaşadıkları sıkıntı.

Bu konuda sınırsız seçeneklerden bazılarını siz henüz seçmeye çalışırken bile teknoloji ve revaçta olan ürünler hızla değişiyor. Eğer bu yıl banyonuzu yenilemek isterseniz, işte son model en revaçta olan banyolar sizler için burada.

Doğal Materyal Karışımı

Doğal Materyal Karışımı

Doğal Materyal Karışımı

Banyolarda taş ve odun gibi doğal materyalleri bir araya getirmek 2018 yılının trendlerinden birisi. Bu banyo tasarım trendi geleneksel stilden modern stile kadar neredeyse bütün banyo tasarımlarıyla uyumludur. Granit, mermer, kuvars lavabolar ise hala banyo tasarımları için popüler  tercihler arasında.

       Banyo Renkleri

Banyo Renkleri

Banyo Renkleri – 2018 yılı Trend Banyo Örneği

Banyolar gün geçtikçe daha renkli ve daha yaratıcı  hale geliyorlar. Banyoda koyu renkli duşakabinler ise daha fazla tercih edilmeye başlıyor. Koyu renkli duşakabinler açık renkli lavabolarla kontrast yapılıyor. Mavi ise banyo tasarımları için favori renk. Mavi banyolara ferahlık ve sakinlik kattığı gibi sakinleştirici bir etki yaratıp denizi ve gökyüzünü anımsatıyor.

       Asma Lavabo ve Musluklar

Asma Lavabo Örneği

Asma Lavabo ve Musluk Örneği

Asma lavabo ve musluklar 2018’in başlıca trendi. Banyonuzdaki duvar üniteleri, aynalar, raflar gibi farklı ürünlerin aranjmanı  size banyonuzda ilgi çekici ve dinamik hava yaratmanıza olanak sağlıyor.

       Makyaj Masası Işığı

Makyaj Masası Ve Işığı

Makyaj Masası ve Işığı

Banyo lavaboları, kabinler, musluklar ve tüm donanımlar banyonuzun kalitesinin birer parçaları. 2018’in bir diğer trendi ise banyolarda aydınlatma planı. Bunun için bir sürü aydınlatma tekniği, ışık azaltıcı araçlar ve diğer teçhizatlar sizleri rahatlık ve huzura alıştıracaklar.

Musluklar, lavabolar, duşakabinleri, aksesuarları ve banyo tasarımlarına bakılırsa 2018 oldukça ilginç bir yıl olacak gibi görünüyor. Kendinizi bu zerafet ve güzelliği banyonuza eklememekten mahrum bırakmamanızı öneriyor, iyi günler diliyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir