Banyo

2015 Banyo Tasarımı Modelleri

2015 Banyo Tasarımı Modelleri

Her üründe ve mekan tasarımında olduğu gibi, banyo tasarımlarının da aynı şekilde bir moda trendi bulunmaktadır ve her sene yenilenen bu trendler, kullanıcıları aksesuar alanında yönlendirmektedir.

Elbette söz konusu banyo olunca, baş rolü renklerle birlikte duşakabinler almaktadır.

Peki siz bu tasarımlara nasıl ayak uydurabilirsiniz?

Gelin geçtiğimiz yılın en gözde modellerine birlikte göz atalım;

Klasik Banyo Tasarım Örneği

Klasik Banyo Tasarım Örneği

Bu yıl, diğer yıllara nazaran, daha sade ve klas çizgiler tercih edilmekle birlikte, toprak tonlarına dönüş yaşanması, tasarımcıların elini darlaştırsa da ortaya çıkan asil tasarımlar parmak ısırtacak gibi duruyor.

Duşakabinli Bir Banyo Tasarımı

Duşakabinli Bir Banyo Tasarımı

Daha minimalize çalışılmış lavabo ve ayna aksamlarının yanı sıra, duşakabinlerin nokta menteşeli oluşu yine aynı minimalize estetiğin bir ürünü.

Duşakabinli Bir Banyo Tasarımı

Duşakabinli Bir Banyo Tasarımı

Bu tasarımdan da anlayabileceğimiz üzere, figürlerdeki sadelikten kurtulmak için farklı ışıklandırma tekniklerine gidilmiş. Bu alanda siz de bilgi sahibi olmak ve banyonuza uygulamak istiyorsanız, Banyo Aydınlatma Önerileri veya Banyo Aydınlatmasında Kullanılabilecek Seçenekler başlıklı makalelerimizi okuyabilirsiniz.

Bir Banyo Tasarım Örneği

Bir Banyo Tasarım Örneği

Geçtiğimiz senenin beyaz ağırlıklı tonlarının yerine toprak tonlarına dönülmesi, klasik tasarımların ve ahşap işçiliğin de göz önüne çıkmasını sağlamış gibi duruyor. Her ne kadar ahşap, banyolar için fazla önerilmese de iyi bir bakım ve kaliteli malzemelerle siz de bu güzelliği banyolarınıza taşıyabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi birbirinden şık ve farklı tasarımlar vitrinlerde yerini almaya başlarken siz de hayatınızda bir değişiklik yapıp, yeni ve güzel bir banyo tasarlamaya başlayabilirsiniz. Tahmin ettiğinizden daha uyguna mal edebileceğiniz yeni banyonuzu tasarlama konusunda fikir edinebilmeniz için,

Banyo Tasarımı Nasıl Yapılır ve Kendi Banyonuzu Tasarlayın başlıklı yazılarımızı okuyabilir, aklınıza takılan soruları ise İletişim veya Forum sayfamızdan bize ulaşarak ücretsiz olarak cevaplandırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir