Düzce Duşakabin

Daha Büyük Görüntüle

Duşakabin sektöründe 12. yılına girmiş firmamız, cam duşakabin, polistren duşakabin, duş teknesi ve küvet imalatı alanında müşterilerine hizmet vermektedir. Düzce’nin Akcakoca, Cumayeri, Çilimli ve Kaynaşlı dahil diğer tüm ilçe ve semtlerinden duşakabin destek hizmeti sağlamaktayız. İnternet sitemiz üzerinden beğendiğiniz duşakabin modellerinin ücretlerini, fiyatlandırma bölümümüzü kullanarak öğrenebilir, beğendiğiniz duşakabin modelini online sipariş formumuzla bizlere ulaştırabilir ve ücretsiz keşif hizmetinizden faydalanabilirsiniz.

Read more Read more
temperli-boy-menteseli-dusakabinnnn 01-temperli-kuvet-ustu-dusakabin.jpg
  .
Read more Read more
01-kulplu-dus-teknesi-ustu-dusakabin 001-temperli-nokta-menteseli-cam-dusakabin.jpg
..
  ..
Read more Read more
01-temperli-oval-dus-teknesi-ustu-dusakabin 01-temperli-oval-kuvet-ustu-dusakabin
 
Read more Read more
01-sade-surgulu-cam-dusakabin kumlama

 

DUŞAKABİN NEDEN BİR İHTİYAÇTIR?

Günümüzde insan ihtiyaçları çeşitlilik göstermektedir. Banyolarımızda hilton lavabo, kombi, klozet, çamaşır makinesi gibi gün içerisinde kullanmamız gereken önemli objeler bulunmaktadır.

Read more

SLİKON VE FİTİLDE KALİTE…

Duşakabinler banyonuza monte edilirken sıvı sızmasını engellemek için kullanılabilen iki yöntem mevcuttur. Bunlardan biri fitil diğeri ise silikon yöntemidir. Aslında her ne kadar fitille sıvı sızması engellenebilirmiş gibi gözükse de fitil duşakabini ayakta tutan panellerin birleştirilmesinde kullanılır.

Read more

YÜZEY BOYASINDA KALİTE

Banyonuzda bir ihtiyacınızı giderirken aynı zamanda estetik bir görünüm de kazanmanızı sağlayan duşakabinlerde önemli olan bir diğer faktör de kullanılan boyanın ömrüdür. Boyanın ömrünün uzunluğunu etkileyen iki önemli unsur bulunmaktadır.

Read more

DESEN VE DIŞ YÜZEYDE KALİTE

Duşakabinlerde kullanılan temperli cam dışındaki cam çeşitlerinde desen işlemesi yapılırken dikkat edilmesi geren hususlar vardır. Polistren, mika ve ya plastik camlar üzerine desen işlemesi yapılırken üretici firma çok derinlere desenleri işlememelidir.

Read more

KAYAR KAPIDA KALİTE

Kullanıcı duşakabininde kayar kapı olmasını tercih ettiği zaman karşımıza bir sorun çıkmaması için tekerleklere önem verilmelidir. Kaliteden yoksun tekerlekler uzun süre kullanmayı düşündüğünüz ve sürekli kullandığınız duşakabinleri çekilmez hale getirebilirler.

Read more

FİYAT KALİTE İLİŞKİSİ

Kullanıcının kalite konusunda dikkat etmesi ve bilmesi gereken en önemli husus ise fiyat kalite ilişkisidir. Günümüzde bir lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç olan duşakabinlere her bütçeden ayrı bir talep gelebilir. Kullanıcı ucuz ürün elde etme yöneliminde bulunabilir. Ancak ekonominin genel kuralı olarak ürün fiyatı düştükçe kaliteden de ödün verilmiş olur.

Read more

DUŞAKABİNLERDE BAKIM ve TEMİZLİK

Günümüzde banyolarda temel ihtiyaç olarak ön plana çıkan ve banyomuza estetik bir görünüm kazandırmak için bir obje görevi gören duşakabinlerin bakım ve temizliği pratik bir yaşam sürmek isteyen insanları büyük zahmetten kurtarmaktadır.

Read more