Düzce Duşakabin

DÜZCE DUŞAKABİN ALIŞVERİŞİNİ BURADAN YAPIYOR!

Sektörde 17. Yılına giren firmamız, küçük bir imalathaneden, Türkiye’nin gözde duşakabin firmalarından birine dönüşmenin onurunu ve gururunu yaşamaktadır. Bu zorlu süreçte 3 kişiyle başlayan maceramız, bugün onlarca kişinin iş bulduğu bir alana dönüşmüştür.

Geliştiği süre içerisinde, geleneksel çalışma değerlerini, teknolojinin getirdiği imkanlarla harmanlayan firmamız, bir adım daha atarak artık siz değerli müşterilerimize online alışveriş imkanını da sunmaya başlamıştır.

Kalitenin ve uygun fiyatın adresi olan olan dusakabinankaram.com sitesi aracılığıyla, beğendiğiniz duşakabini artık Düzce’den satın alabilmeniz de mümkün.

Üstelik hangi ilçesinde olursanız olun.

Düzce, Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölkaya, Gümüşova, Kaynaşlı, Yığılca ilçelerinin her birine ulaşabilme imkanımız vardır.

İlçelerinin herhangi birinden vereceğiniz siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya verilip, size ulaştırılacaktır.

Böylelikle Düzce de tıpkı yıllardır Ankaralı kullanıcılarımız gibi uygun fiyata kaliteli duşakabinleri kullanabilecektir.

Düzce’den Nasıl Duşakabin Sipariş Edebilirim?

Dilerseniz 0312 351 16 55 numaralı telefonumuzdan, dilerseniz de iletişim sayfamızdan bize ulaşarak, istediğiniz duşakabinin adını ve ölçülerini yazarak bize bildirebilirsiniz. Havale veya Eft yöntemiyle yapacağınız ödemeler sonrası, duşakabininiz 3 gün içerisinde kargo vasıtasıyla elinize ulaşacaktır.

Ürünün hasarlı gelmesi,montaj problemleri ve online alışverişle ilgili detaylı bilgi almak için,

Online Alışverişte Dikkat Edilmesi Gerekenler başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.